- Flera fack för borstar, smink och småsaker
- Låda med magnetstängning för bomullspads
- Går att ta isär för enkel rengöring
Viva Small Cosmetic Organiser från Joseph Joseph samlar all din smink på ett ställe. Med djupa fack för borstar, grunda fack för kompaktpuder och en praktisk låda för bomullspads får du ordning på badrumsbänken.
Smart sminkförvaring med genomtänkt design
Det här sminkstället har fack i olika djup som passar olika typer av produkter. De djupa facken är perfekta för sminkborstar, mascara och ögonpennor som annars lätt hamnar i oordning. De grundare facken rymmer läppstift, rouge och ögonskuggor där de syns och är lätta att nå.
Låda med magnetstängning
På sidan finns en utdragbar låda som hålls på plats med magneter. Här kan du förvara bomullspads, bomullspinnar eller sminksvampar, snyggt undangömt men alltid nära till hands. Den löstagbara avdelaren gör det enkelt att anpassa förvaringen efter dina behov och att göra rent.
Specifikationer
Mått: 17 x 12 x 9,5 cm
Material: BPA-fri plast
Färg: Benvit (Shell)
Varumärke: Joseph Joseph