Magnetisk tvålhållare med sugpropp, MINIMALISTE PORTE SAVON, Ø 3,5 cm, Silver

Sil som fångar upp hår
Spara
Du måste vara inloggad för att kunna spara favoriter.
98 kr
 

Därför väljer kunderna SmartaSaker

    • 1-3 dagars leverans från vårt lager i Sverige
    • Alltid personlig och snabb service
    • Högt betyg hos Trustpilot
  • Produktinfo
  • Specifikationer
  • Om innovatören
  • Frågor och svar
    • Tvålen torkar snabbt i luften
    • Stark magnet håller upp till 150 gram
    • Tillverkad i Frankrike

    En smart tvålhållare som får din tvål att sväva fritt på väggen. Den magnetiska hållaren fästs med sugpropp på kaklet och håller tvålen på plats med en stark magnet, så att den torkar snabbt mellan användningarna.

    Slut på blöta tvålar i tvålfatet

    Det klassiska problemet med vanliga tvålfat är att tvålen ligger kvar i vatten och blir kladdig. Med den här magnetiska tvålhållaren hänger tvålen fritt i luften istället. Luften cirkulerar runt hela tvålen så att den torkar ordentligt mellan varje dusch. Det gör att tvålen håller längre och att badrummet ser renare ut.

    Enkel montering utan verktyg

    Sugproppen fäster direkt på släta ytor som kakel, glas eller spegelblanka handfat. Den lilla metallkapseln med taggig kant trycks in i tvålen och skapar en säker fästpunkt för magneten. Hållaren klarar tvålar upp till 150 gram och passar de flesta fasta tvålar och schampon.

    Specifikationer

    Diameter: 3,5 cm
    Material: Metall, magnet, plast
    Färg: Silver
    Max belastning: 150 gram
    Tillverkningsland: Frankrike

  • Artnr: 42065
    Lagersaldo: 0
    Diameter: 3.5
    Material: Metall, Magnet, Plast
    Färg: Silver

Vi letar hittar
och testar

Kundomdömen

Kundomdömen

Tack för din recension. Den kommer att visas snart.

Här kan du lämna ett omdöme! Betygsätt på en skala från 0-5 och skriv gärna en kommentar till det betyg du gett. Endast ditt namn kommer att visas som avsändare.


0 Kundomdömen

Andra köpte även

Du har nyligen tittat på

Logga in
Välj land