Skomatta, SHOE DRY, Umbra, 88 x 33 cm, Grå

SHOE DRY från Umbra är en dörrmatta utöver det vanliga som har en förmåga att effektivt torka skor och kan snyggt vikas och tas bort när den inte används. Skummatta absorberar lätt vatten som hjälper dina skor att torka snabbare.
Spara
Du måste vara inloggad för att kunna spara favoriter.
 
Lägg i varukorgen

Därför väljer kunderna SmartaSaker

    • Utvalda produkter av hög kvalitet
    • Alltid personlig och snabb service
    • 1-3 dagars leverans från vårt lager i Sverige
    • Högt betyg hos Trustpilot
  • Produktinfo
  • Specifikationer
  • Om innovatören
  • Frågor och svar
  • SHOE DRY från Umbra är en dörrmatta utöver det vanliga som har en förmåga att effektivt torka skor och kan snyggt vikas och tas bort när den inte används. Skummatta absorberar lätt vatten som hjälper dina skor att torka snabbare.

    SHOE DRY är perfekt för att hålla din ytterdörr eller någon annan ingångs till ditt hem snyggt, städat och torrt, särskilt på regniga eller snöiga dagar.

    Lätt att rengöra: Skummattan på SHOE DRY kan maskinvaskas, vilket innebär att du kan hålla det snyggt och snyggt året runt.

  • Artnr: 42571
    Lagersaldo: 0

Vi letar hittar
och testar

Kundomdömen

Kundomdömen

Tack för din recension. Den kommer att visas snart.

Här kan du lämna ett omdöme! Betygsätt på en skala från 0-5 och skriv gärna en kommentar till det betyg du gett. Endast ditt namn kommer att visas som avsändare.


0 Kundomdömen

Andra köpte även

New New
En stilren och funktionell skohylla i massivt akaciaträ.
Skostället har två hyllor med plats fär tre par skor på varje hylla.
Behöver du mer förvaring kan du montera en hylla ovanpå.
Köp
Info
New New
SHOE DRY från Umbra är en dörrmatta utöver det vanliga som har en förmåga att effektivt torka skor och kan snyggt vikas och tas bort när den inte används. Skummatta absorberar lätt vatten som hjälper dina skor att torka snabbare.
Köp
Info

Du har nyligen tittat på

New New
Fin fransk tvål med doft av viol. Från Provence i Frankrike. Använd som tvål eller som dofta gott i garderoben eller i lådan. 100 gram. En härligt luktande tvål med bara naturliga ingredienser. Inga kemikalier.
Köp
Info
New New
Fin fransk tvål från Provence.
Använd som tvål eller som dofta gott i garderoben eller i lådan.
100 gram.
Härligt luktande av magnolia. Inga kemikalier.
Köp
Info
New New
Liten lådförvaring med tre lådor.

Lådorna har sammet i botten för att skydda dina smycken eller annat du förvarar.
Med silverfärgade knoppar så att lådorna blir lätta att öppna
Att den är klar gör att du ser vad du har i lådorna och slipper leta.
Toppen har en liten kant så att du kan du förvara saker säkert.
Kanten gör även lådan stapelbar. Bygg å på höjden.
Köp
Info
New New
En stor tvättpåse / tvättkorg på 65L med krok som kan hängas överdörren. Kan hängas upp på dörrar mellan 2 cm och 4 cm tjocka. Tar inte upp värdefull golvyta och kan gömmas bakom dörren. Kan lätt tömmas underifrån. Öppna bara dragkedjan.
Köp
Info
Logga in
Välj land